لیورپول — تبدیل به بهترین مقصد سرمایه گذاری در بریتانیا

لیورپول بخش مدیریت شهری مرسی ساید، پادشاهی متحده است. در سمت شرقی خور مرسی قرار دارد. در سال‌های اخیر، این شهر با یک برنامه بلندپروازانه بازسازی به نقطه تجاری پیشرو در بریتانیا تبدیل شده است. در لیورپول، 4 هزار پوند به اعتماد سرمایه گذاران و بازسازی فیزیکی متعهد شده است. لیورپول در همه بخش‌ها، چه خصوصی و چه دولتی، در مقایسه با سایر بخش‌های بریتانیا، رشد زیادی داشته است.

شرکت‌های بزرگ صنعت بخش خصوصی نیز به لیورپول، به‌ویژه در بخش مالی، متعهد شده‌اند و سایت‌های خود را باز کرده یا توسعه می‌دهند. به عنوان مثال، JPMorgan، Barclays و Alliance & Leicester. بسیاری از مراکز تماس نیز در سال های اخیر به وجود آمده اند. وسایل حمل‌ونقل مانند کشتی‌های بخار، کشتی‌های بخار فراآتلانتیک، آموزش‌های برقی، ترامواهای شهری و شهرستانی و هلیکوپتر فقط در لیورپول هستند. در زمینه بهداشت عمومی، آمبولانس های هدفمند، پاکسازی محله های فقیر نشین، تجزیه و تحلیل پزشکی اشعه ایکس، موتور آتش نشانی برق شهر و شهرستان و مراکز تحقیقات سرطان، همگی در لیورپول ایجاد شده اند. به دلیل تغییرات در آگاهی ملی و بین المللی در مورد لیورپول، فرصت های سرمایه گذاری بالقوه سودآوری در راه است. سرمایه گذاری در این شهر به یک گزینه جذاب تبدیل می شود زیرا نوآوری ها برای تغییر آن لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد به سمت شهری با نسبت های درجه یک هدایت می شوند. املاک ممکن است به خوبی یک گزینه سرمایه گذاری بلند مدت در لیورپول باشد. انبارهای شهری برای مدیریت اموال شما و اطمینان از رضایت مستاجر و مالک زمین وجود دارد. با سرمایه گذاری در ملک در لیورپول می توانید یک سلول تخم مرغ خانگی راحت برای دوران بازنشستگی بسازید، چه به عنوان خانه ای بدون وام مسکن در شهر چندفرهنگی یا یک جریان درآمد خوب برای کسانی که می خواهند در جایی که هستند بمانند. سرمایه گذاران از سراسر ایرلند در اروپا و بریتانیا وارد بازار املاک شده اند.

سرمایه گذاری در لیورپول دلگرم کننده است زیرا طرح هایی مانند “چشم انداز لیورپول” به ایجاد تعدادی فرصت سرمایه گذاری در شهر کمک می کند. این تمرکز بر بازسازی و تجارت حتی باعث جذب دانشجویان به لیورپول می شود. تعداد دانش آموزان به طور قابل توجهی افزایش یافته است و امکانات اقامتی آنها نیز افزایش یافته است. بسیاری از سرمایه‌گذاران در سال گذشته تراس‌های ارزان قیمتی را خریداری کرده‌اند که این امر می‌تواند کمی از املاک دانشجویی در بازار باشد. بسیاری از آپارتمان های انباری به طور فزاینده ای در نزدیکی محله چینی لیورپول ساخته می شوند، که یک توسعه جدی است و انتظار می رود که منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود.

بیکاری در لیورپول به دلیل خدمات مالی و مشاغل دولتی که به لیورپول منتقل شده اند به سرعت در حال کاهش است. لیورپول همچنین تعدادی از گردشگران را به خود جذب می کند زیرا این شهر مملو از مراکز تفریحی، گالری های هنری و موزه ها است. لیورپول محل استقرار تیم‌های ورزشی برتر اورتون اف‌سی و لیورپول اف‌سی و مسابقه اسب‌سواری مشهور Aintree Grand National است. صنایع خلاق، فرهنگ و تعطیلات توسعه پایدار را در سال های آینده تضمین می کند. دو مکان بزرگی که این شهر دارد، کارخانه خودروسازی هلوود در جنوب شهر – جایی که ماشین‌های جگوار تولید می‌کنند – و مراکز تماسی که به شبه قاره هند می‌روند.

بنابراین، سرمایه گذاری خارجی در لیورپول به تشویق و حمایت ادامه می دهد. لیورپول با همه فرصت های سرمایه گذاری مطلوب، مطمئنا یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *